Magniflex matrača anatomiskais efekts

Matrača spēja maksimāli pielāgoties guļoša cilvēka ķermeņa formai, kā arī samazināt spiedienu uz tā ķermeni, lai netiktu traucēta asinsrite, limfas cirkulācija un muskuļu, locītavu un iekšējo orgānu inervācija. Daļēja vai pilnīga spiediena noņemšana novērš muskuļu stingumu un notirpumu, uzlabo asins cirkulāciju, ļauj mierīgi un pilnvērtīgi atpūsties (izgulēties).

“Gudrie” bezatsperu matrači ar anatomisko efektu ir radušies tieši tādēļ, lai mēs varētu komfortabli gulēt. Šādos matračos tiek izmantots bezatsperu materiāls (lateksa putas, watterlattex, memoform, eliosoft), kas samazina vai pat pilnībā novērš matrača radīto pretspiedienu. Šāda veida matrači ļauj pielāgoties katra konkrētā cilvēka augumam, svaram un anatomiskās uzbūves īpatnībām.

Matrači ar izteiktu anatomisko efektu optimāli balsta katru guļoša cilvēka ķermeņa daļu, zibenīgi pielāgojoties mūsu ķermeņa izliekumiem un nodrošinot muskuļu atjaunošanās procesam nepieciešamo atslābināšanos.

Lietojot matraci ar izteiktu anatomisko efektu, cilvēks par 70-80% retāk maina ķermeņa stāvokli miegā.

Viņā labāk izguļas, uzlabojas miega kvalitāte, muskuļi maksimāli atslābinās un atpūšas, savukārt mugurkaulam ir garantēts maigs un saudzīgs atbalsts.

Komplektā ar spilvenu no Memoform® materiāla arī galvai un kaklam tiek nodrošināts maigs un stabils atbalsts, gan guļot uz muguras, gan arī sāniem. Kakla skriemeļi atrodas dabiskā stāvoklī, nav saspiesti, muskuļi ir atslābināti. Materiāls novērš kakla skriemeļu deformāciju. Traumu, galvassāpju, radikulīta un osteohondrozes gadījumā sāpes samazinās.

Ļoti izteikts pretsāpju efekts ir vērojams kakla, krūšu un jostas daļas skriemeļu osteohondrozes gadījumā. Mugurkauls, locītavas un muskuļu korsete ir atslābināti un atpūšas no dienas laikā uzkrātās spriedzes un noguruma. Maksimāls anatomiskais un ortopēdiskais efekts, jo īpaši mugurkaula jostas un krustu daļā.

Comments are closed.