AUDUMI

LENPUR termoregulējošais audums – patentēts celulozes audums, dabīgi hipoalerģisks un ļoti labi mitrumu iesūcošs materiāls, kurš efektīvi iesūc cilvēka ķermeņa izdalīto mitrumu, tādējādi regulējot tā temperatūru. Mīksts un patīkams audums rada papildu taktilo komfortu un siltuma sajūtu.

COOLMAX® termoregulējošais audums – kompānijas DuPont® izstrādāta 100% poliestera gaisa caurlaidīga šķiedra ar četru dzīslu pavedienu (pavediena virsmas laukums ir par 20% lielāks nekā apaļa šķēluma pavedienam) un tam piemīt izteiktāka kapilaritāte. Šo šķiedru unikālā struktūra ideāli iesūc ķermeņa izdalīto mitrumu (daudz ātrāk nekā jebkurš cits audums), un, pateicoties paaugstinātajai kapilaritātei, šis šķidrums ātri iztvaiko. Tādēļ mitrums tiek garantēti efektīvi novadīts ārpus ķermeņa un neiesūcas matrača pildījumā. Pie zemām temperatūrām līdztekus termoregulācijai un mitruma novadīšanai ārpus ķermeņa, šis audums pilda arī termoizolācijas funkciju, jo pie zemas temperatūras tas uzkrāj siltumu uz matrača virsmas, radot optimālu mikroklimatu veselīgam miegam. Coolmax® auduma specifika – gaiss plūst vienā virzienā uz iekšpusi, tādēļ mitrums iztvaiko no iekšpuses uz ārpusi, paralēli novēršot smaku iesūkšanos un baktēriju vairošanos.

OUTLAST® termoregulējošais audums – materiāls ar “uguns un ledus” efektu, Outlast auduma šķiedras veido miljoniem vaska bumbiņu, kuras kūst 36 grādu temperatūrā. Ķermenim sasilstot, šķiedrās iestrādātās mikrokapsulas kūst, uzņem sevī enerģiju (siltumu) un atvēsina ķermeni, bet sasalstot tās atdod ķermenim šķiedrās uzkrāto siltumu, sildot to. Šādas šķiedras spēj uzņemt un glabāt sevī lielu siltuma daudzumu, ļaujot matrača pārvalkam saglabāt maksimāli komfortablu temperatūru. Mīkstais, zīdam līdzīgais audums saskarē ar ādu ir ļoti patīkams un nodrošina maksimālu termisko komfortu miega laikā. Outlast ir vienīgais termiski adaptīvais materiāls (tas balstās uz materiāla fāzes maiņu), kurš ir saņēmis Technology Spase sertifikātu. Šis sertifikāts apliecina Outlast tehnoloģiju izcilo drošību un efektivitāti. Vairāk nekā 300 dažādu valstu uzņēmumi izmanto Outlast materiālus.

VISKO Termo termoregulējošais audums – mākslīgo un dabīgo šķiedru audums ar izteiktu kapilaritāti un paaugstinātu gaisa caurlaidību. Auduma unikālās īpašības ļauj vienmērīgi sadalīt 35% cilvēka ķermeņa siltuma un izdalītā mitruma jau pirmajās 10 izstrādājuma lietošanas minūtēs. Nākamās stundas laikā tiek vienmērīgi sadalīti 90% siltuma un mitruma, kas ļauj izveidot uz matrača virsmas komfortablu mikroklimatu un uzturēt to, radot veselīgam un relaksējošam miegam piemērotu vidi.

Comments are closed.