MAGNIFLEX bezatsperu matraču priekšrocības

Bezatsperu materiāls ir bloks, kas sastāv no simtiem tūkstošu ‘’mikroatsperu’’, un šī mikroporu struktūra nodrošina vienmērīgu cilvēka ķermeņa svara sadali pa matrača virsmu.

Pateicoties bezatsperu materiāla spējai nodrošināt vienmērīgu cilvēka svaru sadali pa visu matrača virsmu, tiek nodrošināts ortopēdiskais efekts neatkarīgi no lietotāja svara, vecuma un auguma.

Magniflex bezatsperu materiāli nodrošina anatomisko efektu, novēršot vai minimizējot matrača radīto pretspiedienu. Kā rezultātā asinsvadi un nervu gali netiek saspiesti, asinis un limfa plūst dabiski, arī mīksto audu un locītavu inervācija nav traucēta.

Metāla atsperes tiek izgatavotas no ‘’melna’’ metāla (bez pretkorozijas slāņa), tādēļ matrača ekspluatācijas laikā atsperes tiek pakļautas erozijai, kas savukārt mazina to lietderīgās īpašības, radot ausij nepatīkamas skaņas (čīkstoņu, sprakšķēšanu un metāla stiprinājumu žvadzoņu).

Bezatsperu materiālos nekas tāds nav vērojams.

Novērš vai minimizē matrača uz cilvēka ķermeni radīto pretspiedienu - atsperes, neatkarīgi no to diametra un vijumu skaita, izgrūž atpakaļ svaru, kas uz viņām iedarbojas. Bezatsperu materiāls vienmērīgi sadala svaru pa visu matrača virsmu, tādējādi būtiski samazinot matrača radīto pretspiedienu.

Atkarībā no materiālu un tehnoloģiju kombinācijas, Magniflex matrači nodrošina dažādus komforta līmeņus Slāpē svārstības - lietotājs nejutīs blakus guļošā cilvēka ķermeņa kustības vai stāvokļa maiņu.

Nodrošina individuālu guļamvietu katram konkrētā matrača lietotājam, jo, atšķirībā no atsperu matrača, šeit nebūs vērojams ‘’šūpuļtīkla efekts’’ un neradīsies noripošanas sajūta.

Tā kā matrača iekšējā struktūra ir bez dobumiem, nav jāuztraucas, ka tajā uzkrāsies putekļi.

Magniflex matračiem ir lielāka noturība pret iespiedumiem un deformāciju nekā matračiem ar atsperu bloku - Magniflex matrači pieļauj 180 kg lielu noslodzi uz vienu guļamvietu.

Ļauj izmantot visu guļamvietas lietderīgo virsmu - var gulēt vai sēdēt uz pašas matrača malas, nebaidoties sabojāt iekšējo bloku.

Atšķirībā no atsperu bloka, bezatsperu bloks neuzkrāj statisko spriedzi - bezatsperu matrači ir elektrobioloģiski.

Comments are closed.