PILDVIELAS

ELIOSOFT® ortopēdiskās putas – poliuretāna putas ar dabīgā lateksa piejaukumu. Šis materiāls ir unikāls – divi poliestera veidi ir vulkanizēti ar ūdeni, turklāt viens no šiem poliesteriem uztur komfortablu cietību, bet otrs nodrošina anatomisko efektu. Matrači ar šādu pildījumu sniedz komfortablu ortopēdisko atbalstu ar anatomisko efektu.

ELIOFORM® ortopēdiskās putas – gaisa caurlaidīgas putas ar mikroporainu struktūru, kura uzlabo matrača plastiskumu un elastību. Putas nedeformējas un ir ļoti izturīgas pret slodzi. Ar šādu bloku veidoti matrači ļauj ķermenim ieņemt ērtu ortopēdisko stāvokli bez lieka spiediena. Putām pievienotais latekss padara bloku elastīgāku, savukārt poliuretāns noturīgāku pret iespiedumiem un deformāciju.

ELIOCELL® ortopēdiskās putas – gaisa caurlaidīgas putas ar mikroporainu struktūru, kurai piemīt plastiskums un elastīgums. Eliocell® putas ir noturīgas pret iespiedumiem un deformāciju. Nodrošina mugurkaulam ideālu ortopēdisko atbalstu miega un atpūtas laikā. Eliocell® ortopēdiskās putas ir ļoti noturīgas pret iespiedumiem un deformāciju, un tas ļauj nodrošināt mugurkaulam maksimālu ortopēdisko efektu neatkarīgi no cilvēka svara un auguma.

MEMOREST® anatomiskajām putām ir poraina struktūra, un to veido divi polimēri. Pateicoties savām unikālajām īpašībām, tā ļauj maksimāli sadalīt cilvēka svaru pa matrača virsmu un samazina matrača radīto pretspiedienu, nodrošinot mugurkaulam ideālu komfortu un anatomisko atbalstu.

MEMOFORM® anatomiskajām putām – mūsdienīgs tehnoloģisks materiāls, kurš Magniflex fabrikas laboratorijā tika izstrādāts speciāli VIP kategorijas matračiem. Pateicoties unikālajai izgatavošanas tehnoloģijai, materiāls strauji reaģē uz spiedienu un siltumu, savukārt tā augstais blīvums un porainā struktūra nodrošina ķermenim maigu anatomisko un ortopēdisko atbalstu bez lieka spiediena un ar maksimālu fizioloģisko komfortu. Karstā laikā Memoform® Magniflex nedeformējas siltuma iespaidā, saglabājot spēju pielāgoties cilvēka svaram un atgriezties savā sākotnējā stāvoklī. Galvenā Memoform® Magniflex priekšrocība ir maksimāli vienmērīga svara sadale un matrača radītā pretspiediena novēršana.

Comments are closed.